Hemen Arayın | Teklif İstiyorum |

Priz Montajı Ustası

Priz montajı nasıl yapılır ilk önce bu işte deneyimli kişilerden yararlanmanız şiddetle tavsiye etmek isterim çünkü günümüz elektronik eşyaların akım ve voltaj dengeleri çok onemlidir.

Priz montajı yapmak elektrikçi mesleğinin bir parçası kapsamındadır buda demek oluyor ki elektrikci ustası dan yardım alabilirsiniz sizin tercih etmeniz gereken yakinizinda elektrikçi varsa bu işi uzman bir profesyonel Usta’dan destek almak eğer ki böyle bir imkanınız yok ve kendi başınızın çaresine bakmak zorunda isenizSon çare işi kendiniz bilgilendirme alıp bu işte başarıya ulasmaniz lazim.

.

priz montajı

Priz Montajı

Priz montajı nasıl yapılır şimdi gelelim asıl konuya ilk yapmanız gereken elektrik şakaya gelmez ne kadar deneyimli de olsanız elektrik varken çalışma yapmamak.

Burda şalterleri indirmek ilk adım oluyor ve başka bir yerden elektrik almadığına dikkat etmeniz gerekir ki kaçak yapılarda bu ihtimali göz önünde bulundurmak gerekir.

Şalterleri indirdiniz ve gene elektrik var ters giden bir olay gerçekten çünkü uygun yapılmadığı anlamına gelir ki kaçak var demektir.

Priz Nasıl Takılır

Priz montajı yapmak şalterleri indirdiniz ve prizi kontrol kalemi ile kontrol ettiniz ve elektrik olmadığını tespit ettiniz şimdi diğer adıma geçebiliriz eski priz var ise onu sökmek orta vidalarını açıp prizin de yanlardan tutan kanca vidalarını gevsettiniz ve priz söküm işlemi bitti. Sırada montaj işlemi var.

Priz elinize aldınız ve 3 tane kablo var sarı mavi kahverengi burda toprak hattı sarı kablo oluyor ve orta kısım için ayrılan vidaya takılıyor. Sonra nötr kablosu mavi faz kablosu kahverengi sağ ve solda bulunan iki vida yerleri farketmiyor istediğinize bağlayabilirsiniz

Sigorta Arızalarıİnternet Arızaları ve Kablo ÇekimiTelefon Santral KurulumuTopraklama Hattı ÇekimiZil ve Diafon Arızaları OnarımıElektrik Tesisatı Bakım & YenilemeAvize MontajıAplik MontajıÇevre Aydınlatma SistemleriOfis Tadilat ve DekorasyonElektrik Panosu KurulumuKorniş Montajıkonusunda profesyonel elektrik hizmeti vermekteyiz.


Tüm elektrik sorunlarınızı çözmek için biz hazırız.
HEMEN ARAYIN


? Elektrik asla şaka yapmaz!
Müdahale Etmeyin Bizi Arayın

Priz montajı

Tüm elektrik arızalarınıza en erken 15 dk. içinde(yakınlığa göre) müdahale ediyoruz. Alanında uzman ve ustalık belgeleri olan ekibi ile hizmet veren Royal Elektrik sizlere en iyi hizmeti garanti eder.

Priz Montajı

Servisimizde, fiyatlarımız piyasa fiyatlarına ve rakiplerin talep ettiği ücrete göre %25 daha uygundur. Mesleki gelişimlerini ve eğitimlerini almış kalifiyeli personellerimiz ile sizlere hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Royal Elektrik; tüm müşterilerine kesin, hızlı ve güvenli çözümler sunarak talepleri hayata geçirmektir.

Bizi Tercih Edenler

?

Bizi Tercih Etmeyenler

☹️

Prizlerde oluşan ark kısa devre şarterlerin atmasına neden olmaktadır kurutma makinesi fön makinesi genellikle ev aletlerini fişe takınca atar burda yapmanız gereken gerekli sertifikaları olan elektrik ustaları çağırmak. Uygar elektrik alanında uzman ve sertifikalarını almış ustalar ile çalışmaktadır hemen aşağıdaki butondan arayıp biz ulaşabilirsiniz.

Telefon Et Whatsapp