Hemen Arayın | Teklif İstiyorum |

Diafon Kurulumu

Öncelikle diafonun hayatımıza nasıl dahil olduğundan bahsedelim. Diafonlar farklı çeşitlerde ve farklı alanlarda kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar çoğunlukla bina ve iş yerlerinde kullanılır. Temel amacı sesli veya görüntülü görüşmeler gerçekleştirmek içindir. Suç oranlarının arttığı bölgelerde yoğun olarak kullanılan bu cihazlar zile basan kişilerin kameradaki görüntüsünü zile bastığı dairenin sahibine göstermektedir. Bu da bina ve iş yerlerine kimlerin geldiğini önceden görebilmek demektir.

Eğer gelen kişiyi tanıyorsanız dairenizin kapı yanına montajı yapılan ekrandan kapının açılması için onay verebilirsiniz. Bu cihazların en önemli özelliklerinden biri de evde olmadığınız bir vakitte zilinize basan kişileri hafıza ünitelerinde tutarak kayıt altına almaktadır. Eve geri döndüğünüzde siz yokken kimlerin geldiğini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bir özellikten daha bahsetmek gerekirse, siz ev sahibi olarak sadece ses gönderirken ziyaretçinizin hem sesini hem de görüntüsünü ekranınızda görebilirsiniz.

Diafonun Faydaları

  • Ev ve iş yerlerinde güvenlik açısından giriş ve çıkışları takip edebilmek
  • Sesli ve görüntülü iletişime açık olması
  • Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği
  • Her türlü hırsızlık olaylarını önlemek veya caydırmak

Zil Arızaları

Zil, evimizde ve ofisimizde küçük ve ilgi çeken kısa melodilerdir. Bir uyarı almak, ziyaretçi geldiğini tespit etmek gibi farklı amaçlarla hizmet etmesi için kullanılır.

Zillerin çalışmaması neticesinde dışarıdan zile basan bir ziyaretçi ile etkileşime geçemezsiniz. Zili çalışmayan bir eve kargo personeli geldiğinde bile eğer zil sistemlerinizde sorun varsa size ulaşamadık notu bırakıp paketinizi geri götürüyorsa bu iş gerçekten önemli demektir.

Diafon ve Zil hatlarındaki sorunları giderebilmemiz için bizi arayınız.

Zil ve Diafon Arızaları Onarım Servisi

Zil ve diafon arızaları onarım servisi olarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Uygun fiyatlar ve etkili çözüm yöntemlerimiz ile sizlere çözüm sunmaktan gurur duyarız. Sizlere her daim hizmet vermek için firmamız her an ve koşulda yardımcı olmaya hazır. Sizlere günün her anında destek olmaya çalışıyoruz.

Yaşanılan mekana uygun ürünün seçilmesi, ürün fiyatları hakkında detaylı bilgiler için de firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon Et Whatsapp