Hemen Arayın | Teklif İstiyorum |

Aplik Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Aplikler avizelerden farklı olarak dikey halde duvara monte edilmektedir. Avizelerin bir parçasıymış gibi dekorasyon amaçlı kullanılabilmektedir. Avizeleri farklı alanlarda kullanabilirken aplikler dış alanlarda bile kullanılabilir.

Aplikler farklı alanlarda karşımıza çıkan aydınlatma araçlarıdır. Yatak başlarına, banyo dolaplarına, salonlara, ayna başlarına, park ve bahçeleri aydınlatmak için kullanılmaktadır. Duvar aplik ürünlerini ev, ofis, otel, restoran ve kafe gibi kapalı mekânlarda kullanabileceğiniz gibi teras ya da bahçe gibi açık alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aplik montajınızı yaptırmak için bizi arayınız.

Aplikler sadece ışık yayması için değil ortama farklı bir ambiyans oluşturması için de kullanılabilmektedir.

Aplik Uygulamaları ve Montajı

Aplikleri dairenizde, iş yerinizde veya bahçelerinizde kullanmak için aplik hattı çekiyoruz. Profesyonel olarak montajını gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmet öncesi olduğu gibi hizmet sonrasında da yardımcı olmak için yanınızda oluyoruz.

Seçtiğiniz apliklerin güvenli şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kurulumu için firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon Et Whatsapp