Hemen Arayın | Teklif İstiyorum |

Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın. Sizlerden gelenleri cevapladık.


Sigorta arızaları evinizdeki tüm eşyaları etkileyebilir. Eşyanıza gelen yoğum akım kullandığınız teknolojik aletin içindeki hassas mekanizmalara zarar vererek arızalanmalarına veya patlamalarına sebep olup kullanılmaz hale getirebilir. Bu sorunlar olurken kullandığınız teknolojik aletin yanında durmak sizler için güvenli değildir. Sizde sigortanız için bakım veya onarım için profesyonel bir elektrik firması arıyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Molla Gürani Mahallesi Elektrikçi

Sigorta belli durumlar karşısında zarar görebilir. Sigorta bağlantılarının sağlandığı kabloların eskimesi, yanması, sigortanın hacminden fazla gerilimlere maruz kalması arızalara sebep olabilir. Sık sigorta atması, yanık kokusu, yanma ve patlama gibi durumlar ile karşılaşıyorsanız bu durum sigortanızın veya sigorta bağlantılarınızın zarar gördüğünü gösterir.

Sigorta arızalarının önüne geçmenin en önemli yolu kaliteli ve orijinal elektrik tesisatları kullanmaktır. Kaliteli tesisat ve belli aralıklarla tesisat bakımı yaptırmanız oluşabilecek sorunları minimum duruma getirerek sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Topraklamanın olmadığı yerde eğer bir elektrik kaçağı varsa elektrik kablolarına dokunan kişi yüksek voltajlı elektriğe kapılmış olur. Elektrik voltajı çok yüksek ise elektrik çarpan kişiye zamanında sağlık müdahalesi yapılmazsa kişide hayati tehlike unsurları ortaya çıkar. Elektrik kaçağı yapan kablo eğer bir cihaza bağlı ise topraklama olmadığı bir ortamda kaçak meydana geldiğinde kullanılan o cihaz patlamak suretiyle kullanılmaz hale gelecektir.

Elektrik enerjisi alıcılara veya kumanda elemanlarına iletkenlerle ulaşır. Üzerinden akım geçen iletken kabloların çevreye zarar vermemesi ve iletkenlerin mekanik çarpma ve suyla temas etmemesi için yalıtkan bir gereç olan boru içerisinden çekilir.

İnternetinizde yavaşlama, sık sık kopma, bağlantı hatası veya hiç bağlanmıyorsa arızalanmış demektir. Bu aşamada yapacağınız en uygun yöntem uzman bir elektrikçi tarafından destek almaktır.

Avizelerin montajı için gerekli olan ekipmanlar sayesinde kurulum ve montaj işlemleri yapılır. Avize montajı uzmanlık isteyen bir iştir. Amatör kişilerin avize takarken zarar verebileceğini hatta kırabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Avize montajı için öncelikle avize kablolarının uçları sıyrılır. Matkap ile tavana açılan delik sayesinde sabitleme yapılır. Elektrik kabloları ile avize kablo uçları birleştirilir. Bu işlem basit gibi görünse de zorlu ve yorucu işlemdir. Mutlaka bize ulaşın ve gelip avizenizi çalıştıralım.

Telefon Et Whatsapp